Fakultet umjetnosti i društvenih nauka

Dr. Ervin Kovačević
Docent
  • V.D. Dekan Fakulteta umjetnosti i društvenih nauka
ekovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 311
B F2.25

Program koordinatori

Dr. Muhidin Mulalić
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka društvenih nauka
  • Program koordinator studijskog programa Društvene i političke nauke
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Kenan Zekić, MA
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka umjetnosti
  • Program koordinator studijskog programa Vizualna umjetnost i dizajn vizualnih komunikacija
kzekic@ius.edu.ba
+387 33 957 302
B F2.22
Dr. Almasa Mulalić
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka kulturoloških studija
  • Program koordinator - Engleski jezik i književnost
amulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Orkun Aydın
Docent
  • Program koordinator studijskog programa Psihologija
oaydin@ius.edu.ba
+387 33 957 305
B F2.23

Vizualna umjetnost i dizajn vizualnih komunikacija

Kenan Zekić, MA
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka umjetnosti
  • Program koordinator studijskog programa Vizualna umjetnost i dizajn vizualnih komunikacija
kzekic@ius.edu.ba
+387 33 957 302
B F2.22
Muhammed Yasir Göz, MA
Docent
  • Savjetnik rektora za administrativne poslove
  • Prorektor za nastavu i studentska pitanja na FASS-u
myasirgoz@ius.edu.ba
+387 33 957 322
B F2.26
Dr. Meliha Teparić
Vanredni profesor
mteparic@ius.edu.ba
+387 33 957 316
B F2.7A
Roman Sulejmanpašić, MFA
Docent
rsulejmanpasic@ius.edu.ba
+387 33 957 323
B F2.3A
Branko Vekić
Docent
bvekic@ius.edu.ba
+387 33 957 323
B F2.3A
Abdulhamit Bolat, MA
Docent
abolat@ius.edu.ba
+387 33 957 322
B F2.26
Emir Hambo, MA
Viši asistent
  • (neplaćeno odsustvo)
ehambo@ius.edu.ba

Društvene i političke nauke

Dr. Muhidin Mulalić
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka društvenih nauka
  • Program koordinator studijskog programa Društvene i političke nauke
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Dr. Mirsad Karić
Vanredni profesor
  • Acting Dean of Faculty of Business and Administration
mkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 420
B F1.31
Dr. Aliye Fatma Mataracı
Vanredni profesor
  • Acting Dean of Faculty of Law
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 480
A F2.18
Dr. Joseph Jon Kaminski
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka međunarodnih odnosa i javne uprave
jkaminski@ius.edu.ba
+387 33 957 421
B F1.33
Dr. Aliaksandr Novikau
Docent
anovikau@ius.edu.ba
+387 33 957 412
B F1.30
Dr. Kristian L. Nielsen
Docent
knielsen@ius.edu.ba
+387 33 957 416
B F1.32
Dr. Admir Mulaosmanović
Vanredni profesor (IUS izbor u zvanje/saradnik)
amulaosmanovic@ius.edu.ba
+387 33 957 310
B F2.20
Serap Fišo
Viši asistent
sfiso@ius.edu.ba
+387 33 957 411, +387 33 957 321
B F1.34

Psihologija

Dr. Orkun Aydın
Docent
  • Program koordinator studijskog programa Psihologija
oaydin@ius.edu.ba
+387 33 957 305
B F2.23
Dr. Selvira Draganović
Docent
sdraganovic@ius.edu.ba
+387 33 957 319
B F2.3B
Dr. Pınar Ünal-Aydın
Docent
paydin@ius.edu.ba
+387 33 957 315
B F2.7C
Dr. Mersiha Jusić
Docent
mjusic@ius.edu.ba
+387 33 957 300
Dr. Nina Bosankić
Stručni saradnik
nbosankic@ius.edu.ba
+387 33 957 319
A F1.12
Danijel Hopić
Stručni saradnik
+387 33 957 308
A F1.12
Velid Draganovic
Stručni saradnik
vdraganovic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Caner Albayrak
Demonstrator
calbayrak@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13
Lejla Mustoo
Demonstrator
lmustoo@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13
Mehmet Akif Elen
Demonstrator
melen@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13

Engleski jezik i književnost

Dr. Almasa Mulalić
Vanredni profesor
  • Šef Odsjeka kulturoloških studija
  • Program koordinator - Engleski jezik i književnost
amulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Ervin Kovačević
Docent
  • V.D. Dekan Fakulteta umjetnosti i društvenih nauka
ekovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 311
B F2.25
Dr. Vesna Suljic
Docent
vsuljic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Dr. Nudžejma Obralić
Docent
  • (neplaćeno odsustvo)
nobralic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Mirzana Pašić-Kodrić
Stručni saradnik
mkodric@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Emina Jelešković
Viši asistent
ejeleskovic@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Fikreta Fetahovic
Stručni saradnik
  • Assistant to ELS Director
ffetahovic@ius.edu.ba
+387 33 957 182
Elna Kurtović
Stručni saradnik
ekurtovic-sabotic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Minela Sinanović-Vefić
Stručni saradnik
msinanovic-vefic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Amra Ćemo
Stručni saradnik
  • ELS Instructor
acemo@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Mirza Cengic
Stručni saradnik
  • ELS Instructor
mcengic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Emina Lagumdzija
Stručni saradnik
  • ELS Instructor
elagumdzija@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Mehtap Özer-Isović
Stručni saradnik
  • ELS Instructor
mozer@ius.edu.ba
+387 33 957 184
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe